Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > Laptop / SODIMM RAM > Transcend 32GB (1x32GB) JM5600ASE-32G Unbuffered SO-DIMM CL46 5600MHz DDR5 RAM - OPENED BOX 83269
Transcend 32GB (1x32GB) JM5600ASE-32G Unbuffered SO-DIMM CL46 5600MHz DDR5 RAM - OPENED BOX 83269
  • Transcend-32GB-1x32GB-JM5600ASE-32G-Unbuffered-SO-DIMM-CL46-5600MHz-DDR5-RAM-2
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 11hrs and 10mins
Icon  Product condition:  OPENED BOX
Laptop-SODIMM-RAM-Transcend-32GB-1x32GB-JM5600ASE-32G-Unbuffered-SO-DIMM-CL46-5600MHz-DDR5-RAM-4
SPECIFICATIONS:
RAM Type
DDR5
DIMM Type
Unbuffered SO-DIMM
Speed
5600
CAS Latency
CL46
Capacity
32GB
Rank x Org.
2Rx8
Component Composition
(2Gx8)x16
Voltage
1.1V
Pin Count
262 pin
PCB Height
1.18 inches
Operating Temperature
0°C (32°F) ~ 85°C (185°F)
  • Product Name: