Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > DDR4 RAM > ADATA 16GB (2x8GB) AX4U32008G16A-DTBKD35 XPG GAMMIX D35 3200MHz DDR4 RAM
ADATA 16GB (2x8GB) AX4U32008G16A-DTBKD35 XPG GAMMIX D35 3200MHz DDR4 RAM
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-9
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-2
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-3
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-4
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-5
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-6
  • ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-7
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 9hrs and 28mins
ADATA-16GB-2x8GB-AX4U32008G16A-DTBKD35-XPG-GAMMIX-D35-3200MHz-DDR4-RAM-1
SPECIFICATIONS:
Heat sink color
Black
Speed
DDR4 3200 MT/s
CAS lantencies
Module size
8GB
Packaging
16GB (Dual)
Operating temperature
0°C to 85°C
Storage temperature
-20°C to 65°C
Operating voltage
1.35V
Compatibility
DDR4 2666 CL19-19-19 at 1.2V
Dimensions(LXWXH)
133.35 x 34 x 5.9mm
  • Product Name: