Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > DDR4 RAM > ADATA 32GB (2x16GB) AX4U320016G16A-DTBKD35G XPG Spectrix D35G RGB 3200MHz DDR4 - Black
ADATA 32GB (2x16GB) AX4U320016G16A-DTBKD35G XPG Spectrix D35G RGB 3200MHz DDR4 - Black
  • DDR4-RAM-ADATA-32GB-2x16GB-AX4U320016G16A-DTBKD35G-XPG-Spectrix-D35G-RGB-3200MHz-DDR4-Black-3
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 9hrs and 21mins
DDR4-RAM-ADATA-32GB-2x16GB-AX4U320016G16A-DTBKD35G-XPG-Spectrix-D35G-RGB-3200MHz-DDR4-Black-1
SPECIFICATIONS:
Memory Type
DDR4
Form Factor
U-DIMM
Color
Black
Capacity
32GB
Speeds
3200 MT/s
CAS Latencies
Operating Voltage
1.35V
Operating Temperature
0°C to 85°C
Dimensions (L x W x H)
133.35 x 36 x 6.6mm
  • Product Name: