Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > DDR5 RAM > Corsair 32GB (2x16GB) CMH32GX5M2E6000Z36W Vengeance RGB CL36 6000MHz DDR5 RAM - White
Corsair 32GB (2x16GB) CMH32GX5M2E6000Z36W Vengeance RGB CL36 6000MHz DDR5 RAM - White
  • Corsair-32GB-2x16GB-CMH32GX5M2E6000Z36W-Vengeance-RGB-CL36-6000MHz-DDR5-RAM-White-6
  • Corsair-32GB-2x16GB-CMH32GX5M2E6000Z36W-Vengeance-RGB-CL36-6000MHz-DDR5-RAM-White-3
  • Corsair-32GB-2x16GB-CMH32GX5M2E6000Z36W-Vengeance-RGB-CL36-6000MHz-DDR5-RAM-White-2
  • Corsair-32GB-2x16GB-CMH32GX5M2E6000Z36W-Vengeance-RGB-CL36-6000MHz-DDR5-RAM-White-1
  • Corsair-32GB-2x16GB-CMH32GX5M2E6000Z36W-Vengeance-RGB-CL36-6000MHz-DDR5-RAM-White-4
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 10hrs and 10mins
SPECIFICATIONS:
Capacity
32GB (2x16GB)
Form Factor
DIMM 288 pins
Frequency
6000MT/s
Product Family
Vengeance RGB
Type
DDR5
Voltage
1.40V
Colour
White
  • Product Name: