Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > DDR4 RAM > G.Skill 32GB (2x16GB) F4-3600C18D-32GTZR RGB 3600MHz CL18 DDR4 RAM
G.Skill 32GB (2x16GB) F4-3600C18D-32GTZR RGB 3600MHz CL18 DDR4 RAM
  • G-Skill-32GB-2x16GB-F4-3600C18D-32GTZR-RGB-3600MHz-DDR4-RAM-3
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 9hrs and 21mins
G-Skill-32GB-2x16GB-F4-3600C18D-32GTZR-RGB-3600MHz-DDR4-RAM-1
Capacity
32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)
3600 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)
Tested Voltage (XMP/EXPO)
1.35V
SPD Voltage (Default)
1.20V
  • Product Name: