Home  > Mobile Phones & Digital  > Mobile Phone Accessories  > Charger > Generic 90W 20V 4.5A USB Type-C Charger (NBC-TC90W)
Generic 90W 20V 4.5A USB Type-C Charger (NBC-TC90W)
90W USB‑C power adapter with USB‑C connector. Delivers fast charging for USB‑C laptops, tablets and phones. Compatible with a wide range of Lenovo, HP, Samsung, Acer and ASUS devices listed.
  • Mobile-Phone-Accessories-Generic-90W-20V-4-5A-USB-Type-C-Charger-3
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 10hrs and 58mins
SPECIFICATIONS:
Power
90W