Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Fans and Accessories  > 120mm Case Fans > Lian Li Uni Fan 120mm SL Wireless Reverse Blade ARGB 4-Pin PWM Black Fan with 1.6in LCD Display with Controller - 3 Pack (12RSLLCD1 - OPENED BOX 91221
Lian Li Uni Fan 120mm SL Wireless Reverse Blade ARGB 4-Pin PWM Black Fan with 1.6in LCD Display with Controller - 3 Pack (12RSLLCD1 - OPENED BOX 91221
Black 3‑fan cooler with PWM & USB controller, 4‑pin PWM & 9‑pin USB plus 12V‑to‑SATA PWM connector. 120×124.5×28 mm fans, 350–1900 RPM, 2.4 mmH₂O pressure, 50.08 CFM airflow, 29.5 dBA noise, FDB bearing, 2.64 W power.
  • 120mm-Case-Fans-Lian-Li-Uni-Fan-120mm-SL-Wireless-Reverse-Blade-ARGB-4-Pin-PWM-Black-Fan-with-1-6in-LCD-Display-with-Controller-3-Pack-12RSLLCD1W3B-6
  • 120mm-Case-Fans-Lian-Li-Uni-Fan-120mm-SL-Wireless-Reverse-Blade-ARGB-4-Pin-PWM-Black-Fan-with-1-6in-LCD-Display-with-Controller-3-Pack-12RSLLCD1W3B-3
  • 120mm-Case-Fans-Lian-Li-Uni-Fan-120mm-SL-Wireless-Reverse-Blade-ARGB-4-Pin-PWM-Black-Fan-with-1-6in-LCD-Display-with-Controller-3-Pack-12RSLLCD1W3B-4
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 10hrs and 12mins
Icon  Product condition:  OPENED BOX
120mm-Case-Fans-Lian-Li-Uni-Fan-120mm-SL-Wireless-Reverse-Blade-ARGB-4-Pin-PWM-Black-Fan-with-1-6in-LCD-Display-with-Controller-3-Pack-12RSLLCD1W3B-1
120mm-Case-Fans-Lian-Li-Uni-Fan-120mm-SL-Wireless-Reverse-Blade-ARGB-4-Pin-PWM-Black-Fan-with-1-6in-LCD-Display-with-Controller-3-Pack-12RSLLCD1W3B-2
SPECIFICATIONS:
Color
Black
Number of Fans
3
Controller
Yes
Connector Type
4-PIN PWM + 9-PIN USB x1,
3-12V PWM to SATA x1
Fan Dimension
120×124.5x28mm
Fan Speed
0,350~1900 RPM
Max. Air Pressure
2.4 mmH2O (Maximum)
Max. Airflow
50.08 CFM (Maximum)
Acoustic Noise
29.5 dBA (Maximum)
Input Power
2.64W
Material
PBT
Rated Voltage
40
Bearing Type
Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Operate Voltage
DC12V & 5V
  • Product Name: