Home  > PC Parts  > Peripherals  > Monitors  > Monitors > Samsung Odyssey G5 34in UWQHD 165Hz FreeSync Curved Gaming Monitor (LC34G55TWWEXXY) - OPENED BOX 93435
Samsung Odyssey G5 34in UWQHD 165Hz FreeSync Curved Gaming Monitor (LC34G55TWWEXXY) - OPENED BOX 93435
34" Curved (1000R) Ultra WQHD (3440×1440) monitor with 165Hz refresh, 1ms MPRT, AMD FreeSync Premium, HDR10, VA panel, 250cd/m² brightness, Flicker-Free & Eye-Saver modes for immersive gaming.
  • 61588_thumb_P_1640221918094
  • 61588_thumb_P_1640221866812
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 9hrs and 27mins
Icon  Product condition:  OPENED BOX
  • Product Name: