Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Cooling  > CPU Cooling > TRYX Panorama 240mm AIO ARGB Liquid Cooler - White (L-P240A-AS2M-G0W)
TRYX Panorama 240mm AIO ARGB Liquid Cooler - White (L-P240A-AS2M-G0W)
  • CPU-Cooling-TRYX-Panorama-240mm-AIO-ARGB-Liquid-Cooler-White-L-P240A-AS2M-G0W-7
  • CPU-Cooling-TRYX-Panorama-240mm-AIO-ARGB-Liquid-Cooler-White-L-P240A-AS2M-G0W-3
Learn more
Pick Up Time :
Delivery:
Next Day Dispatch - Order within 8hrs and 10mins
CPU-Cooling-TRYX-Panorama-240mm-AIO-ARGB-Liquid-Cooler-White-L-P240A-AS2M-G0W-4
CPU-Cooling-TRYX-Panorama-240mm-AIO-ARGB-Liquid-Cooler-White-L-P240A-AS2M-G0W-5
SPECIFICATIONS:
Compatibility
Intel LGA 1700/1200/115X
AMD AM4/AM5
Water Block Dimension
115.5 x 92 x 92mm
Fan Airflow
66.09   CFM
Net Weight
1790g
Pump Motor Speed
800-2600±400RPM
Fan Static Pressure
1.8mmAq
Radiator Dimension
279.5x120x30mm
Pump Noise
25.3 db(A)
Fan Noise
27.86   db(A)
Tube Length
400mm
Fan Speed
500~1850RPM±10%
Fan Bearing
Fluid Dynamic Bearing
  • Product Name: